HAKKIMIZDA

Çeliker Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, 2002 yılında Afyonkarahisar-Emirdağ’da kurulmuştur. Firmamızın vizyonu elektronik güvenlik sektöründe tescilli ve uluslararası standartlarda çalışan ürünler kullanarak, sorunsuz sistemleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Çeliker Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, günümüz teknolojisinde ihtiyaç duyulan Akıllı Ev Sistemleri, Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Araç Takip Sistemleri ve Görüntülü Diafon Sistemleri’ni başarıyla projelendirir, tecrübeli teknik servisiyle montajlandırır ve satış sonrası müşteri ilişkileriyle de her zaman kullanıcılarının mutluluğunu, güvenliğini ve konforunu sağlamaya çalışır.

Hizmet ve Ürün Kalitesi, Teknik Servis Tecrübesiyle Çeliker Elektronik ve Güvenlik Sistemleri, işyeri sahiplerinin ve ailelerin maddi ve manevi değerlerini” Geleceğin Güvenlik Teknolojileri” ile profesyonellikten ödün vermeden en iyi şekilde koruyabilmek için çalışır. Kurumsallaşma çalışmaları ile "Tamir Atölyesi" adı verilen özel tamir servisiyle Emirdağ ve yöresinde profesyonel hizmet anlayışıyla çalışan bir servis olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Huzurlu Bir Yaşam İçin.

Çeliker Elektronik ve Güvenlik Sistemleri